Datacolor 200

Wiodący światowi producenci wybierają spektrofotometry Datacolor do określania, formułowania i kontrolowania krytycznego koloru. Rodzina Datacolor® 200 oferuje niedrogie i łatwe w użyciu pomiary kolorów dla szerokiego zakresu zastosowań. Charakteryzuje się kompaktową, nowoczesną konstrukcją z uproszczoną instalacją. Dane pomiarowe Datacolor 200 są kompatybilne z innymi instrumentami sferycznymi Datacolor.

Datacolor 200R oferuje niezawodne i łatwe w użyciu pomiary kolorów do zastosowań w farbach detalicznych.

Datacolor 200M to niedrogi spektrofotometr stacjonarny, który umożliwia producentom wyrobów włókienniczych, farb i lakierów oraz tworzyw sztucznych realizację celów w zakresie składu i jakości produktu poprzez precyzyjne pomiary kolorów.

Wiarygodny pomiar

Rodzina Datacolor 200 wykorzystuje własną technologię SP2000 firmy Datacolor, rejestrując rzeczywiste krzywe spektralne każdego koloru z najwyższą możliwą dokładnością, zarówno dla farb detalicznych, jak i przemysłowych materiałów tekstylnych, farb i powłok lub tworzyw sztucznych.Dokładność Datacolor 200R klasy laboratoryjnej – eliminuje niedobarwienia. Kompaktowa konstrukcja, praca od razu po podłączeniu. Łatwy w użyciu oraz w utrzymaniu

Łatwość używania

Smukła, nowoczesna konstrukcja obejmuje kompaktową obudowę i zintegrowaną szufladę, w której mieści się czarna pułapka, płytki kalibracyjne i pamięć USB. Łatwa instalacja przyrządu z fabrycznie załadowanymi wszystkimi wymaganymi danymi kalibracyjnymi.

Łatwa instalacja

Łatwa instalacja oraz dane kalibracji w spektrofotometrze. Nowa dioda LED wskaźnika serwisowego informuje użytkownika o odchyleniach w wynikach kalibracji, wskazując, że urządzenie może wymagać serwisowania.