Datacolor Check 3

Przenośny spektrofotometr CHECK 3 kontynuuje tradycję firmy Datacolor w zakresie najlepszych w swojej klasie wyników pomiarów kolorów.
Ulepszone funkcje ułatwiające obsługę obejmują nowoczesny interfejs użytkownika, rozszerzoną funkcjonalność Bluetooth oraz podświetlany otwór pomiarowy, dzięki czemu CHECK 3 może stale dostarczać dokładne dane koloru spełniające Twoje potrzeby.

Zaprojektowany dla:
Idealny do formułowania i kontroli jakości dla profesjonalistów farb, lakierów, tworzyw sztucznych i materiałów włókienniczych.

Wyjątkowa wydajność pomiaru

CHECK 3 oferuje doskonałą korelację z uznanymi na całym świecie spektrofotometrami firmy Datacolor. Posiada ten sam monochromator o tak samo wysokiej dokładności SP2000 jak topowy instrument Datacolor 800. Przy każdym pomiarze, od dostawcy do klienta i w całym łańcuchu dostaw, możesz liczyć na CHECK3.

CHECK 3 oferuje doskonałą korelację z uznanymi na całym świecie spektrofotometrami stołowymi firmy Datacolor. Posiada ten sam spektrometr o tak samo wysokiej dokładności SP2000 jak nasz standardowy miernik klasy referencyjnej Datacolor 800. Przy każdym pomiarze, od dostawcy do klienta i w całym łańcuchu dostaw, możesz liczyć na CHECK3 dla bardzo dokładnych danych barwnych.

Precyzyjne pozycjonowanie

Podświetlany port próbki umożliwia bezpośredni widok próbki przez sferę. Najbardziej precyzyjne pozycjonowanie do pomiaru próbek.

Nowy projekt instrumentu

Dzięki poziomej orientacji CHECK 3 można wykonywać pomiary nawet w obszarach o ograniczonej wysokości, dzięki czemu jest on bardzo przyjazny dla użytkownika.

Ogromna funkcjonalność

Duży, kolorowy ekran LCD z całkowicie przeprojektowanym, intuicyjnym interfejsem użytkownika sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze:
Jedno kliknięcie na ciągły pomiar próbki
Pasek nawigacji na żywo umożliwia łatwy dostęp do ustawień Target, Batch, Tolerancja i innych. Pass/Fail, Auto-Standard, Auto-Name, Automatyczne zapisywanie, Indeksy i wiele innych. Bluetooth® i obsługa peryferyjna USB umożliwia łatwe pomiary bez względu na to, gdzie jesteś.

Bezproblemowo przesyłaj standardy i pomiary pomiędzy CHECK 3 a oprogramowaniem do kontroli jakości narzędzi Datacolor TOOLS poprzez Bluetooth lub USB. Po podłączeniu przez Bluetooth należy zainicjować pomiar próbki z narzędzia TOOLS. Łatwy eksport danych do pamięci USB.
Obsługa klawiatur USB i czytników kodów kreskowych.

Przenośny spektrofotometr CHECK 3 jest kontynuacją tradycji firmy Datacolor w zakresie najlepszych w swojej klasie wyników pomiarów kolorów.
Ulepszone funkcje ułatwiające obsługę obejmują nowoczesny interfejs użytkownika, rozszerzoną funkcjonalność Bluetooth oraz podświetlany port próbkowania, dzięki czemu CHECK 3 może stale dostarczać dokładne dane koloru spełniające Twoje potrzeby.

Wyjątkowa wydajność pomiaru

CHECK 3 oferuje doskonałą korelację z uznanymi na całym świecie spektrofotometrami stacjonarnymi firmy Datacolor. Posiada ten sam monochromator o tak samo wysokiej dokładności SP2000 jak najbardziej dokładny spektrofotometr Datacolor 800. Przy każdym pomiarze, od dostawcy do klienta i w całym łańcuchu dostaw, możesz liczyć na CHECK3 dla bardzo dokładnych danych koloru.

Precyzyjne pozycjonowanie

Podświetlany port próbki umożliwia bezpośredni widok próbki przez sferę. Jest to najbardziej precyzyjne pozycjonowanie do pomiaru próbek.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.