Datacolor 20D

Topimage20D_neu

Rodzina przenośnych instrumentów Datacolor zawiera szereg instrumentów 45/0 i instrumentów sferycznych. Te łatwe w użyciu spektrofotometry zapewniają kontrolę bliskiej odległości od barwy, połysku i tekstury próbek.

Zaprojektowany dla:
Detaliczne magazyny farb i sprzętu, które potrzebują dokładnego, przenośnego dopasowania kolorów.

Dokładny pomiar

Geometria sferyczna umożliwia dokładny pomiar koloru próbek płaskich i teksturowanych. Oznaczanie połysku na połysk próbki w połączeniu z kompensacją połysku w oprogramowaniu PAINT umożliwia perfekcyjne wizualne formułowanie kolorów. Współdzielony SP2000 o tak samo wysokiej dokładności jak najdokładniejsze instrumenty firmy Datacolor.

Pomiar gdziekolwiek i kiedykolwiek

Przenośna konstrukcja umożliwia pomiary szerokiej gamy kształtów i rozmiarów próbek, w dowolnym miejscu w sklepie lub na placu budowy.

Precyzyjne pozycjonowanie

Podświetlany port podglądu próbki umożliwia bezpośredni widok próbki przez sferę i gwarantuje najdokładniejsze pozycjonowanie próbki.

Prosta obsługa

Wstępna instalacja przyrządu jest prosta dzięki fabrycznemu załadowaniu wszystkich wymaganych danych konfiguracyjnych. Wystarczy podłączyć się do komputera, uruchomić oprogramowanie Paint v 2. x, skalibrować i gotowe do pomiaru. Duży, kolorowy ekran LCD z intuicyjnym interfejsem użytkownika sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze i łatwe do nauczenia się.

Elastyczność, łączność

Płynnie przesyłaj dane pomiarowe z oprogramowania Datacolor PAINT v 2. x za pomocą Bluetooth lub USB. Obsługa klawiatur USB i czytników kodów kreskowych. Datakolor 20D Elastyczna łączność 20D Elastyczna łączność
Datacolor 20D Szybkie pierwsze mecze z oprogramowaniem PAINT. Szybkie dopasowania do pierwszych rzutów dzięki oprogramowaniu PAINT v 2. Wysoce dokładne pomiary w połączeniu z precyzyjnymi algorytmami oprogramowania PAINT v 2. x dają najlepsze wyniki na rynku, oszczędzając czas i pieniądze.