Datacolor Match Textile

Datacolor MATCH TEXTILE oferuje szeroki zakres możliwości formułowania i kworzenia korekt. Gwarantuje szybkie i dokładne dopasowanie do najtańszych receptur zarówno dla barwników wyciągowych, jak i ciągłych.
Opierając się na unikalnej, opatentowanej technologii SmartMatch® firmy Datacolor i MatchCOM, autorskiej kolekcji zaawansowanych bibliotek preparatów barwiących, Datacolor MATCH TEXTILE zwiększa dokładność i szybkość obliczania receptury, zapewniając doskonałe dopasowania już za pierwszym razem.

Szybkie opracowanie kolorów

Do 50% mniej czasu spędzonego na formułowaniu kolorów przy zwiększonej szansie na opracowanie koloru za pierwszym razem.
Intuicyjna praca dzięki przyjaznemu interfaceowi oraz tutorialom.

Mniejsze straty

Dzięki mniejszej ilość kroków potrzebnych do osiągnięcia koloru, oraz zdefiniowanych kombinacjach barwników zmniejszamy nasze koszty produkcji.

Zmniejszone zużycie barwników

Opatentowana funkcja SmartMatch® zwiększa dokładność pierwszej receptury.
Korzyść płynąca z mniejszej ilości składników, które możemy posortować ze względu na koszt receptury.
Mniejsza ilość zużytych barwników na formulacje dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych już wcześniej receptur.

Integracja Formulacji koloru oraz procesu barwienia

Obliczanie poprawek wsadowych dla produkcji off-shade przy użyciu MATCH TEXTILE zwiększa dokładność powtórnego barwienia.
Specjalistyczny system samokształcącego się systemu rejestruje sprawdzone wyniki produkcji w celu ciągłej poprawy jakości receptur.
Zastosowanie norm offsetowych rekompensuje odchylenia podczas wykańczania.

Rozszerzone możliwości wymiany danych usprawniają proces tworzenia kolorów.
Praca z predefiniowanymi i łatwymi do zastosowania ustawieniami dopasowania dla poszczególnych klientów gwarantuje spełnienie wymagań jakościowych.